13 stycznia 2021 Udostępnij

Jak radzić sobie z korzeniami podczas zamykania!

Wszystkie wymienione poniżej produkty zmywają się, więc nie wpłyną one na Twój naturalny kolor po powrocie do salonu na aplikację koloru. Jeśli weźmiesz do ręki barwnik pudelkowy, pamiętaj, że rezultat może spowodować powstanie kolorowej opaski, która wpłynie na Twój kolejny kolor w salonie, potencjalnie będzie wymagała czasu i może nie być łatwo przez nas skorygowana. Pamiętaj również, że będziesz potrzebować kolejnego testu skórnego 48 godzin, zanim będziemy mogli ponownie farbować Twoje włosy. Jest to zgodne z procedurami bezpieczeństwa Redken, jeśli pomiędzy kolejnymi wizytami został użyty inny barwnik.

Dostępnych jest dla nas tak wiele wspaniałych produktów do przemywania, renowacji cebulek, które pomogą nam połączyć nasze cebulki i siwe włosy. Retusz do korzeni włosów Redken, L'Oréal Magic Retouch Spray, suche szampony Batiste z nutą kolorów lub puder Wow. Kluczem jest ich wypróbowanie i znalezienie tego, co najlepiej pasuje do Ciebie i Twoich włosów.

Przed zakupem produktu do retuszu u nasady włosów, sprawdź, czy jest to produkt "wash out", który nie zmieni Twoich naturalnych włosów. Niektóre serie są trwałe lub półtrwałe i będą miały na nie wpływ.

Wszystkie te produkty są szeroko dostępne w Internecie, w większości supermarketów i aptek, a ich ceny wahają się od około 10 do 30 funtów. Pamiętaj również, aby postępować zgodnie z wytycznymi, a jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu, którego zamierzasz użyć, prosimy o kontakt z nami najpierw wysyłając e-mail na adres appointments@thechapel.co.uk.

Powder touch ups, takie jak Wow, są bardziej miękkie w aplikacji za pomocą szczotki, więc mogą one lepiej działać na delikatniejsze włosy. Górna końcówka, jeśli używasz Pudru touch ups, polega na włączeniu zasilania - nie szczotkuj go i nie bój się ładować go produktem. Ponownie, chodzi o to, by dowiedzieć się, co jest najlepsze dla Twoich włosów.

Blondynki z naturalną, ciemniejszą warstwą odrostu są nieco trudniejsze, ale istnieje też puder Wow o jaśniejszej konsystencji, który pozwoli na stworzenie tymczasowo podkreślonego wyglądu. Na ich stronie internetowej znajduje się wiele filmów i informacji. Spraye dla blondynek z ciemnym odrostem mają mieszane recenzje, ale znów, to może się Wam przydać. Świetny, suchy szampon dla blondynek od Batiste również pomaga w lekkim zmieszaniu tej linii i działa naprawdę dobrze. Ponownie, są one dostępne w supermarketach i sklepach, a na ich stronie internetowej znajdują się również świetne wskazówki i recenzje.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące dowolnego aspektu Twoich włosów, skontaktuj się z naszymi stylistami, dokonując rezerwacji na czacie z nimi (Instrukcje tutaj) lub wysyłając do nas e-mail - chętnie się odezwą, i pamiętaj ... tęsknią za Tobą tak samo jak Ty za nimi!

Bądźcie bezpieczni i do zobaczenia wkrótce.

Justyna

Redakcja schroniska.org.pl