20 listopada 2020 Udostępnij

Nasza lista "Must Takes" dla każdej wizyty w salonie fryzjerskim

W Kaplicy jesteśmy zdeterminowani, aby upewnić się, że każdy z naszych gości otrzyma to, co najlepsze z naszych salonów i będzie cieszyć się jak najlepszym doświadczeniem przed, w trakcie i po spotkaniu. Wiele osób zakłada oczywiście, że jeśli chodzi o kolejną niesamowitą fryzurę, wystarczy, że przyjadą do swojego salonu z głową pełną włosów i pomysłów. Jednak odrobina podstawowego przygotowania przed wizytą przeniesie wszystko na wyższy poziom, zarówno jeśli chodzi o pomoc fryzjerowi w osiągnięciu idealnego wyglądu, jak i zapewnienie prawdziwie relaksującego i przyjemnego doświadczenia, na które zasługujesz.

W tym celu przygotowaliśmy krótką listę rzeczy, które być może będziesz chciała rozważyć wcześniej lub zabrać ze sobą w ciągu dnia, aby zapewnić Ci jak najlepsze efekty z każdej podróży do salonu fryzjerskiego.

Po pierwsze, kiedy szukasz kolejnej dużej zmiany stylu, Twoja głowa jest pełna inspiracji i prawdopodobnie widziałaś fantastyczny obraz, który wywołał Twoją decyzję. Nasza rada jest nie tylko przyjść wraz z tym obrazem w oku umysłu, przynieść wszystkie wizualne odniesienia trzeba komunikować, co chcesz osiągnąć jak najskuteczniej. Proszę nigdy nie czuć się zakłopotany, aby to zrobić, wręcz przeciwnie, twój stylista będzie cię kochać za to, i będziesz miał większe szanse na uzyskanie dokładnie to, co miałeś nadzieję.

Jeśli chodzi o opuszczenie salonu fryzjerskiego z uczuciem miliona dolarów, naszą drugą rekomendacją jest zabranie makijażu. Jeśli jesteś nosząca, makijaż często może zostać wytarty i zmyty, w całości lub częściowo, podczas wizyty. Przynieś swoje podstawy, aby odświeżyć swój wygląd przed wyjściem i możesz zagwarantować, że wyjdziesz z salonu wyglądając w pełni bajecznie, z włosami i twarzą do siebie dopasowaną. Jest to szczególnie ważne, gdy masz już za sobą świeżą kurację koloryzującą, ponieważ może to czasami sprawić, że Twoja skóra początkowo będzie wyglądać nieco jaśniej, niż jesteś do tego przyzwyczajona.

Jeśli chodzi o relaks i naprawdę cieszenie się z wizyty, oto kilka praktycznych wskazówek, które zebraliśmy przez lata opieki nad gośćmi. Jeśli zapłaciłeś za parkowanie, podczas gdy ty masz włosy zrobione, zawsze upewnij się, że zostawiasz trochę strefy komfortu dodatkowy metr czasu - nie ma nic gorszego niż zegar-obserwacji i pośpiechu dla zamieniania przyjemności w stres. W The Chapel uważamy, że relaks polega na wyłączeniu się na chwilę, dosłownie, więc zawsze zachęcamy gości, aby umieścili swoje telefony w szafce z innymi rzeczami lub przynajmniej ustawili je w "trybie cichym". Zawsze możesz przynieść dobrą książkę - robienie small-talk z Twoim stylistą na pewno nie jest obowiązkowe w naszych salonach, a my rozumiemy, że świetna lektura często zapewnia komplementarną ucieczkę, której szukasz. Na koniec, nie zapomnij o swoim pamiętniku, jeśli miałeś już idealne doświadczenie, które chcemy, abyś się nim cieszył, to mamy nadzieję, że przyjdziesz ponownie!

Oliwia

Redakcja schroniska.org.pl