31 stycznia 2022 Udostępnij

ANDIS URUCHAMIA NOWE STYPENDIA DLA FRYZJERÓW NARODU ANDIS

Ikoniczna firma Andis współpracowała z brytyjskim guru edukacji Mike'm Taylorem, aby przeszkolić dwóch niewykwalifikowanych barberów do poziomu NVQ Level 3.

Tworzenie następnej generacji najwyższej jakości profesjonalistów w dziedzinie barberingu jest priorytetem dla barber shopów w Wielkiej Brytanii, a teraz dwóch początkujących barberów otrzyma VIP-owską podróż do wspaniałej kariery dzięki firmie Andis. Andis wspiera rzemiosło poprzez pierwszy program stypendialny Andis Nation UK Barber Scholarship, który wystartuje na Barber Connect 1 czerwca. Dwóch zwycięskich wnioskodawców otrzyma darmowe szkolenie od Mike Taylor Education, które przyspieszy ich rozwój kariery od niewykwalifikowanego barbera do poziomu NVQ 3. Zgłoszenie nie może być łatwiejsze, wystarczy przewinąć w dół i podążać za linkami.

Bruce Bock, Andis Corporate Communications: "Naszym celem jest pomoc aspirującym barberom w ich podróży w kierunku udanej kariery w męskiej branży groomingu. Program stypendialny Andis Nation UK Barber Scholarship jest wspaniałą okazją dla aspirujących talentów, aby osiągnąć kwalifikacje i zwiększyć swoje umiejętności i perspektywy zawodowe. Cieszymy się, że możemy współpracować z Mike'm Taylorem, którego reputacja jako mistrza fryzjerstwa i pedagoga nie ma sobie równych."

KRYTERIA WSTĘPNE I REJESTRACJA
Kandydaci będą oceniani przez panel ekspertów w dziedzinie pielęgnacji męskiej firmy Andis. Kryteria oceny będą obejmowały przesłanie esejów na temat motywacji do zostania barberem, zaangażowania w życie społeczności, wcześniejszego doświadczenia zawodowego lub umiejętności przydatnych w branży.

Aplikacje należy wypełnić online na stronie: www.andis.com/AndisNationUKBarberScholarship. Termin składania wszystkich aplikacji o stypendium upływa 1 lipca, a zwycięzcy zostaną ogłoszeni 26 lipca. Zobacz zasady konkursu tutaj andis.com/contest-terms

Szczegóły kursu: MIKE TAYLOR EDUCATION - SZKOLENIA DOSTOSOWANE DO POTRZEB KLIENTA

Andis i Mike Taylor stworzyli program szkoleniowy Andis Nation Scholarship, aby przyspieszyć proces zdobywania kwalifikacji na poziomie NVQ Level 3. Każda jednostka zawiera teorię i elementy praktyczne, które muszą być ukończone, aby osiągnąć kwalifikacje. Zadania teoretyczne będą wysyłane drogą mailową i muszą być wykonane zdalnie przed osobistym szkoleniem i oceną. Każdy zwycięzca otrzyma również zestaw profesjonalnych narzędzi Andis oraz książkę Mike Taylor Education Barbering Resource Book, która będzie pomocna przy wykonywaniu zadań. Master Barber Mike Taylor: "Jest to fantastyczna okazja do osiągnięcia kwalifikacji NVQ Level 3, która jest najwyższą jaką można uzyskać. To zwiększy twoje umiejętności i twoją karierę, więc zgłoś się teraz i możesz być następnym wielkim nazwiskiem w barberingu!"

Program szkoleniowy, który otrzymają dwaj zwycięzcy to pięć dni szkolenia i oceny na żywo w zakresie:

  1. Strzyżenie włosów
  2. Przycinanie brody
  3. Golenie
  4. Konsultacje
  5. Praca z szablonami
  6. Recepcja
  7. Sesja zdjęciowa

Uwaga: Wybrani zwycięzcy będą odpowiedzialni za transport do akademii Mike'a Taylora znajdującej się pod adresem MIKE TAYLOR EDUCATION, 26 Wimborne Road, Poole, Dorset BH15 2BU.

Justyna

Redakcja schroniska.org.pl