11 lutego 2022 Udostępnij

Barrie Stephen i światowej sławy barber Sid Sottung rozpoczynają współpracę w zakresie barberingu w centrum Leicester.

Przedsiębiorca z Leicester, Barrie Stephen, rozszerza swoje portfolio biznesowe we współpracy z międzynarodowej sławy barberem Sidem Sottungiem. Współpraca pomiędzy wielokrotnie nagradzanym fryzjerem, Barrie Stephenem i urodzonym w Wielkiej Brytanii, Sid Sottungiem, to nowa koncepcja, która zostanie otwarta w grudniu i przyniesie do Leicester unikalne talenty Sida w zakresie barberingu klasy premium. Sid Sottung Barber Shop" będzie również bazą dla jego edukacji i międzynarodowego programu nauczania na pokazach i akademiach barberskich od Chin po Rumunię i wszędzie pomiędzy nimi. Barrie Stephen, znany profesjonalista w dziedzinie fryzjerstwa, to lokalna gwiazda w Leicester, posiadająca pięć salonów, akademię szkoleniową i barber lounge. Barrie jest wielkim zwolennikiem lokalnych projektów i został pierwszym w historii patronem organizacji Sir Thomas White Loan Charity z Leicester, której wsparcie umożliwiło mu rozpoczęcie własnej działalności w 1996 roku, kiedy to przekształcił stary sklep mięsny w Anstey w swój pierwszy wysokiej klasy salon.

Barrie Stephen mówi: "Sid Sottung jest już integralną częścią profesjonalizmu i rozwoju firmy Barrie Stephen Hair. Przez ostatnie cztery lata Sid szkolił wszystkich naszych stylistów w Barbers Lounge, pomagając nam w zdobywaniu umiejętności i zapewnianiu niesamowitej męskiej pielęgnacji. Jestem bardzo podekscytowany współpracą z tak uznanym na świecie ekspertem, dzięki któremu możemy wprowadzić światowej klasy barbering do serca Leicester.

O współpracy Sid Sottung mówi: "Zarówno Barrie, jak i ja mamy tę samą energię i chęć do działania. Dzielimy ten sam cel, jakim jest tworzenie wysokiej jakości usług fryzjerskich. Nasza nowa koncepcja będzie łączyć w sobie wszystkie doskonałości męskiego barberingu, dbałość o szczegóły stylizacji, tradycyjne golenie na mokro i stylizację zarostu z doskonałym podejściem. Będzie komfortowo, a jednocześnie kreatywnie."

Sottung Barber Shop zostanie otwarty w grudniu z nowym zespołem pięciu barberów.

Ewelina

Redakcja schroniska.org.pl