29 stycznia 2021 Udostępnij

Czas na bycie mądrym: inspiracja dla naszej nowej serii

Kiedy ostatni raz wziąłeś chwilę na pauzę, aby naprawdę zatrzymać się i pomyśleć w teraźniejszości? Wszyscy słyszeliśmy o korzyściach płynących z mindfulness, medytacji i jogi, ale być może nie masz czasu lub motywacji, by naprawdę się zaangażować. Dla naszej założycielki, Amandy, jest to tylko krótka chwila przerwy, która może mieć takie same efekty i jest nawykiem, który ceni ponad wszystko. To właśnie ta filozofia nie tylko zainspirowała, ale i napędzała produkcję własnej marki lifestyle'owej The Chapel: gama świec, kremów do rąk i zapachów punktowych, dostępnych w trzech zapachach na zamówienie. Podróżuj z nami, aby odkryć pełną historię powstania naszej gamy zapachów i ich inspiracji.

Zbyt często wywiera się na nas presję, abyśmy byli najlepszą wersją samych siebie: dla naszego poczucia własnej wartości, w kochającym związku, w pracy i w rodzinie. Ale utrzymanie tego stanu, jak większość z nas wie, może być wyzwaniem. Każdy z nas ma swoje własne stresy i napięcia oraz sposoby radzenia sobie z nimi, ale to właśnie wtedy, gdy nasza założycielka Amanda poświęciła czas dla siebie, jej perspektywa i życie uległy zmianie.

Dla Amandy, podejście "ja pierwszy" zadziałało: pozwoliło jej zostawić za sobą gorączkowe życie i harmonogram, który wymagał od niej tak wiele, na rzecz znalezienia sposobu na przekazanie tego, czego nauczyła się w chwili jasności.

Czasami wszystko, czego potrzebujesz, to chwila przerwy i podsumowania, i to właśnie tę filozofię staraliśmy się przekazać w etosie The Chapel. Z naszą najnowszą kolekcją chcemy zaprosić kobiety w podróż do samopoznania. Nie obiecujemy, że rozwiążemy wszystkie Twoje problemy lub damy Ci poradnik jak osiągnąć szczęście, ale po prostu chcemy dać Ci trochę czasu, abyś mogła całkowicie poświęcić się sobie. Wszystko, co może być potrzebne, to chwila przerwy, aby zrobić bilans i docenić to, co jest teraz.

Patrząc na asortyment, możesz się zastanawiać, dlaczego świeca, krem do rąk i punkt pulsacyjny? "Być może nie jestem pierwszą osobą, która tworzy tego typu produkty, ale to, co chcę się różnić, to sposób, w jaki ludzie myślą i czują się, kiedy ich używają". Chcieliśmy odzwierciedlić kobiety, dla których została stworzona ta seria: łącząc się z tymi, które znajdują ukojenie w domu, mogą potrzebować chwili przerwy w podróży lub w pracy, lub tymi, które szukają czegoś, co skłoni je do odłożenia tego, co akurat robią i skupienia się na sobie. Każda z nich została stworzona z myślą o tym, aby poprawić Twój styl życia, ale w sposób, który czyni to dla Twojego umysłu, ciała i duszy.

Każda świeca, krem do rąk i zapach do punktu pulsacyjnego jest dostępny w trzech różnych zapachach: Oparus, Mellifera i Noctula. Każdy zapach został opracowany we współpracy z wiodącym ekspertem w dziedzinie perfumerii Franem Brownem i posiada złożoną gamę nut, które zostały zaprojektowane tak, aby współgrać z różnymi porami dnia. Amanda, która nie nosi już zegarka, kładzie większy nacisk na te bardziej zmysłowe aspekty dnia i światło słoneczne, aby ocenić czas, zamiast ciągłej presji podążania za zegarem. Oczywiście, każdy z zapachów może być stosowany o dowolnej porze dnia, ale zostały one opracowane tak, aby nabrały charakteru czasu, na którym się opierają: świeże zapachy Oparus o poranku, ożywcze nuty Mellifera po południu i kojące tony Noctula wieczorem.

Poza tym, że produkty te są przyjemne dla zmysłów, mamy nadzieję, że "zmienią chwilę" tych, którzy je kupują. Reprezentują one przesłanie od nas, tutaj w The Chapel, oraz od samej Amandy: teraz jest czas, aby być mądrym, jeśli chodzi o nasze zdrowie, poczucie własnej wartości i dobre samopoczucie. Jak Amanda tak pięknie to ujmuje, "przerwa i być bardziej uprzejmy dla siebie. Zaakceptuj, że im więcej czasu poświęcamy, tym więcej życie nam daje... Bądź bardziej człowiekiem "będącym" niż człowiekiem "robiącym". Poprzez bycie i życie w chwili obecnej naprawdę masz szansę być prawdziwym sobą.".

Ewelina

Redakcja schroniska.org.pl