28 lutego 2022 Udostępnij

Interserve Nauka i Zatrudnienie zespół z The Bluebeards Revenge do prezentu nowych uczniów z £ 100 plus produktów i wsparcia szkoleniowego

Zgodnie z ich celem wspierania branży, The Bluebeards Revenge nawiązała nowe partnerstwo z wiodącym dostawcą szkoleń fryzjerskich Interserve Learning & Employment. Aby uczcić ten nowy sojusz, produkty jakości barbershop z szerokiej gamy marki o wartości ponad 100 funtów są podarowane tysiącom praktykantów barber Interserve, aby pomóc im ukończyć ich NVQ. Amber Massey, Head of Hair, Barbering and Beauty w Interserve Learning & Employment, skomentował: "W ciągu ostatnich kilku lat nasza firma widziała wzrost zapotrzebowania na wysokiej jakości fryzjerów i mamy szczęście, że pomogliśmy wyszkolić wielu profesjonalistów fryzjerskich pracujących dzisiaj. Zespół w Interserve Learning & Employment jest bardzo dumny z naszych praktykantów i ściśle z nimi współpracuje, aby zapewnić, że są dobrze przygotowani do zaoferowania swoim klientom najlepszą możliwą obsługę. The Bluebeards Revenge ma produkty premium, które oferują rozwiązanie dla wspólnych problemów napotykanych w męskiej stylizacji. Są one wysoko cenione i często otrzymujemy pozytywne opinie na ich temat. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy zaoferować naszym uczniom dodatkową wartość, kiedy zapisują się na praktyki: nie tylko otrzymują mnóstwo wsparcia, kwalifikacje i perspektywę świetlanej przyszłości, ale również otrzymują wspaniałe produkty do wypróbowania, które zapewnią im świetny start w karierę."

Wspierając tę nową inicjatywę David Hildrew, Dyrektor Zarządzający The Bluebeards Revenge, powiedział: "Obecnie branża barberingu jest bardzo konkurencyjną sceną. Ale dzięki fantastycznemu wsparciu Interserve Learning & Employment wierzę, że możemy pomóc przyszłym fryzjerom w rozpoczęciu ich podróży z odpowiednią edukacją i wiedzą o produktach, których potrzebują."

Ewelina

Redakcja schroniska.org.pl