9 grudnia 2021 Udostępnij

Kevin Luchmun został ogłoszony szefem międzynarodowego zespołu artystycznego Andis.

Firma Andis ogłosiła, że znany fryzjer, stylista męski, edukator i fotograf Kevin Luchmun dołączył do marki jako międzynarodowy kierownik zespołu artystycznego.

W nowo utworzonej roli, która ma na celu przyspieszenie rozwoju Andis na arenie międzynarodowej poprzez budowanie globalnej reputacji firmy w zakresie światowej klasy narzędzi, edukacji i kreatywnej inspiracji, Kevin będzie odgrywał kluczową rolę w rozwoju programów edukacyjnych i kierunków artystycznych dla sesji zdjęciowych. Będzie również odgrywał kluczową rolę w tworzeniu nowych programów, aby nieustannie rozwijać kreatywne i redakcyjne talenty twórców z grupy Andis.

Za fotelem i za obiektywem

Umiejętności techniczne Kevina w zakresie strzyżenia włosów sprawiły, że stał się on jednym z najbardziej inspirujących fryzjerów, stylistów męskich i edukatorów w branży.

Wielokrotnie nagradzany stylista, zajmujący się zarówno barberingiem, jak i fryzjerstwem męskim, praca Kevina przy sesjach zdjęciowych dla redakcji oraz fotografiach kolekcji, a także związek pomiędzy stylizacją włosów, modą i wizualną prezentacją strzyżeń technicznych, sprawiły, że jego kreatywność przerodziła się w charakterystyczny styl fotograficzny. Jego prace pojawiają się na okładkach i stronach międzynarodowych magazynów branżowych i konsumenckich, na wybiegach, w Internecie i w mediach społecznościowych, gdzie Kevin zgromadził ponad 90 tys. obserwatorów na samym Instagramie.

Według Angie Perino, globalnego menadżera ds. edukacji w Andis, wieloaspektowe umiejętności Kevina, kreatywna wizja, techniczna precyzja i kunszt sceniczny zarówno jako artysty fryzur, jak i edukatora, doprowadziły do stworzenia tej nowej roli.

Angie mówi: "Jesteśmy zachwyceni współpracą z Kevinem, ponieważ kontynuujemy rozszerzanie naszej oferty dla fryzjerów i stylistów na całym świecie.

"Jesteśmy dumni z tego, że dostarczamy światowej klasy programy edukacyjne i inspiracje, które stanowią mapę drogową do udanej kariery! Kevin będzie ściśle współpracował z innymi naszymi edukatorami o międzynarodowej renomie, w tym z Kennym Duncanem - naszym North American Artistic Team Lead w USA i Kanadzie - aby połączyć wszystkie wątki naszej sieci edukatorów w globalną wizję, która daje fryzjerom i stylistom możliwość wyrażania swojej indywidualności, maksymalizacji swoich talentów twórczych i przekraczania swojego potencjału artystycznego poprzez włosy i obraz."

Pierwsza misja: Fluid Vol3

Po światowym sukcesie FLUID Vols. 1 i 2 - połączonej kolekcji włosów artystycznych i koncepcji edukacyjnej, która integruje się z przełomowym zasobem wirtualnej edukacji Andis, pierwszym zadaniem Kevina będzie kierowanie tworzeniem FLUID Vol.3. Angie Perino: "Program ten będzie zawierał filmy edukacyjne, moduły szkoleniowe i oszałamiający look book z krokami, które nauczą naszych uczniów jak tworzyć prezentowane stylizacje. Kevin będzie miał swój udział w tworzeniu wizji kolekcji, wyborze modeli, organizacji zdjęć i wideo oraz dopracowaniu wszystkich szczegółów ostatecznej edycji. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć inspirację Kevina w naszej pierwszej kolekcji Andis FLUID uchwyconej w Wielkiej Brytanii!"

Kevin Luchmun komentuje.

Dla Kevina Luchmun, dołączenie do Andis jest spełnieniem jego marzeń. Kevin od dawna darzy Andisa głębokim szacunkiem i od samego początku był zdeterminowany, aby pracować z tą marką. "Bardzo wcześnie w mojej karierze miałem okazję pracować na scenie Andis podczas Salon International. Od tego momentu zapałałam miłością do Andisa i zawsze byłam zdecydowana na pracę z tą marką. Dla mnie nigdy nie było alternatywy dla Andisa; długo czekałam, aby to się spełniło.

"Teraz, kiedy osiągnęłam ten punkt w mojej karierze i mam tak wiele osiągnięć i wyróżnień, czas i rodzaj stanowiska nie mógłby być bardziej doskonały. Cieszę się na współpracę z Angie i globalnym zespołem, aby podnieść atrakcyjność marki Andis i bazę zasobów edukacyjnych, jak również podkreślić precyzję i wydajność wiodących w branży narzędzi."

Kevin oficjalnie dołączył do Andis 1 maja 2021 roku.

Czytaj dalej

Czy fryzjerzy i barberzy powinni być kluczowymi pracownikami?

Fryzjer z Edynburga handluje strzyżeniem za 'wszystko oprócz pieniędzy'

Zmiany wchodzące od poniedziałku 17 maja dla fryzjerów

Ewelina

Redakcja schroniska.org.pl