16 września 2021 Udostępnij

Miejsca do zatrzymania się w Londynie: Nasze ulubione miejsca na relaks

Nie jest tajemnicą, że Londyn jest jednym z najbardziej gorączkowych miejsc do życia i pracy. To wir aktywności i kreatywności, który nasz londyński zespół uważa za inspirujący. Czasami może to być trochę męczące. W The Chapel, jedną z naszych podstawowych koncepcji, do której zachęcamy wszystkich, jest znalezienie czasu na PAUZĘ.

Są to małe chwile refleksji, które całkowicie poświęcasz sobie - czas na ponowne skoncentrowanie swojej energii na teraźniejszości i na tym, co jest dla Ciebie naprawdę ważne. Oczywiście, w mieście takim jak Londyn, nie jest łatwo znaleźć miejsce, w którym można uciec od ciągłego zgiełku i pośpiechu, ale nasi fantastyczni styliści znaleźli kilka wspaniałych miejsc w mieście, które są idealne na pauzę. Przeczytaj więc, aby poznać ulubione miejsca na pauzę naszych ekip z Islington - bez względu na to, gdzie jesteś w Londynie, mamy wszystko pod kontrolą!

Covent Garden jest jednym z najbardziej obleganych przez turystów miejsc w mieście. Jednak nikt nie może zaprzeczyć jego klasycznemu pięknu.

Scott z naszego salonu w Tunbridge Wells

zauważa

Neal's Yard's

ciche ławki otoczone bambusem to idealne miejsce, aby się w nie zagłębić. Co więcej, sam sklep jest fantastyczny, jeśli chodzi o kojące produkty naturalne, które przyniosą Ci poczucie spokoju w domu. Polecamy ich organiczny olejek lawendowy, który ukoi zmysły.

Chłodna kąpiel w spokojnej wodzie uspokaja umysł i ciało.

Mark Palmer z naszego londyńskiego salonu

cieszy się spokojnymi chwilami w

London Fields Lido

Jeśli jest chłodniejszy dzień (a bądźmy szczerzy, nawet latem jest tu zawsze trochę chłodno), możesz skorzystać z zewnętrznego basenu, otoczonego atmosferyczną parą. W cieplejsze dni możesz skorzystać z leżaków, aby cieszyć się luksusem w gronie przyjaciół.

Biorąc pod uwagę, że sam obszar staje się jednym z gorących miejsc w Londynie dla modnych nowych inwestycji, można powiedzieć, że Peckham jest miejscem, w którym warto być teraz.

Peckham Levels

to jeden z takich punktów zapalnych; przekształcony nieużywany parking, który daje Ci nieskończone możliwości prawdziwej ucieczki, w dowolny sposób.

Luke Gilbert z naszego salonu w Londynie

często odwiedza to miejsce, aby rozkoszować się pysznym ulicznym jedzeniem, wypić kilka mocnych koktajli, a nawet uprawiać ultra-zen jogę. Chwila przerwy należy do Ciebie, a to miejsce z pewnością daje Ci możliwość jej odkrycia.

Kolejne centralne miejsce, w którym można znaleźć chwilę ukojenia, zaledwie pięć minut od ruchliwego centrum Covent Garden.

kawiarnia. To urocze miejsce, w którym można zrelaksować się przy kawie samemu lub w dobrym towarzystwie. Otoczone zieloną przestrzenią, jest mile widzianym wytchnieniem od zatłoczonych ulic West Endu i doskonałym miejscem do obserwowania, jak świat się kręci.

Nic tak nie oczyszcza umysłu, jak spacer na świeżym powietrzu.

Oliver z naszego salonu w Islington

uwielbia trasę wzdłuż kanału z Camden do

Victoria Park

. Trasa ta jest pełna fantastycznej sztuki ulicznej i ciekawych wąskich łodzi - mnóstwo okazji, aby się zatrzymać, popatrzeć i zatrzymać w zachwycie. Zakończ spacer wśród bujnej zieleni Victoria Park, delektując się oszałamiającą scenerią i popijając doskonale przyrządzoną kawę z jednej z okolicznych kawiarni.

Wreszcie jest to miejsce dla tych, którzy lubią patrzeć na życie z wyższej perspektywy.

Netil House 360

jest osobistym ulubieńcem naszego

London Stylist Dean Mc Carthy, z spokojnym i chłodnym widokiem na Londyn i wspaniałą atmosferą. To świetne miejsce do pracy dla zapracowanych umysłów, ale także do odpoczynku i relaksu w razie potrzeby.

Ewelina

Redakcja schroniska.org.pl