29 grudnia 2021 Udostępnij

Największe trendy w męskich fryzurach na sezon A/W 2020

Wiodący stylista fryzur męskich Jim Shaw przewidział, jakie będą jego zdaniem największe trendy w męskich fryzurach na sezon A/W 2020. Od strzyżeń na pazia po fryzury z przedziałkiem na środku głowy, obecny wspólny Męski Fryzjer Roku w swojej prognozie spogląda na świat mody.

"Jeśli chodzi o trendy we fryzjerstwie męskim, moda męska zawsze miała na nie ogromny wpływ. Uwielbiam modę, pracowałem na wielu wspaniałych tygodniach mody i kierowałem kilkoma świetnymi kampaniami, w których ubrania i włosy musiały być ze sobą zsynchronizowane.

Osobiście zawsze upewniam się, że jestem sześć miesięcy do przodu, jeśli chodzi o modę - wiem, czego zaczniemy widzieć więcej i jakie są przewidywane trendy na nadchodzące sezony. Zawsze oglądam tygodnie mody, czytam książki i prowadzę badania online, a także przyglądam się poprzednim sezonom.

Przykładem męskiego trendu fryzjerskiego, który stale powraca do mody, jest fryzura na pazia. Trend ten miał swój początek w latach 60-tych, a następnie pojawił się ponownie w latach 90-tych i ponownie w latach 2019-2020. Na rok 2020 fryzura ta została jednak unowocześniona. Ludzie dodali teksturę, fale lub podcięcie, aby nadać fryzurze bardziej współczesne wykończenie. Tak wiele stylów, o których myślisz, że już się skończyły, jak mullet, to style, które wracają do mody, ale z nowoczesną nutą.

Jeśli chodzi o ubrania, niektóre z przykładów trendów, które pojawiły się wraz z włosami, to odważne, jaskrawe neonowe kolory i łączenie kolorów. Mężczyźni noszą obecnie garnitury w jednolitych kolorach, a na wybiegach pojawiły się ostatnio jaskrawe, kontrastujące spodnie i koszule. Odbiło się to echem również na włosach - widzimy, że coraz więcej mężczyzn decyduje się na kreatywne kolory, takie jak żywe barwy i blokowanie kolorów, aby nadać swoim włosom zabawny kolor.Style inspirowane stylem punk i grunge były również prezentowane na niektórych z ostatnich wybiegów. Kurtki typu biker i skóra były bardzo charakterystyczne, podobnie jak podarte dżinsy. Mając to wszystko na uwadze, przewiduję, że fryzury w stylu grunge będą nadchodzącym trendem. Niektóre z tych fryzur można było również zobaczyć na niektórych wybiegach Men's London Fashion Week A/W20, gdzie pojawiło się wiele teksturowanych, falowanych i długich fryzur, a także wiele przedziałków po środku głowy, które były popularne w latach 90-tych, a duża część mężczyzn nosiła fryzury z przedziałkiem."

Czytaj dalejJak

zimowy plan ekonomiczny kanclerza pomoże fryzjeromTa

marka groomingu podejmuje kroki w kierunku odejścia od plastikuMB

Mentor Johnny Baba udziela kilku prostych rad

Justyna

Redakcja schroniska.org.pl