7 lutego 2022 Udostępnij

RUSZA CHARYTATYWNY FUNDUSZ POMOCY DLA BRANŻY FRYZJERSKIEJ I KOSMETYCZNEJ

Oficjalna branżowa organizacja charytatywna - Hair & Beauty Charity, uruchomiła Fundusz Pomocy, aby zebrać bardzo potrzebne fundusze podczas kryzysu związanego z koronawirusem.

Tysiące salonów fryzjerskich, kosmetycznych i barberskich jest zamkniętych, a profesjonaliści z branży są niezdolni do pracy. W tym czasie nastąpił ogromny wzrost próśb o pomoc od branżowej organizacji charytatywnej.

Organizacja charytatywna pracuje bez wytchnienia, aby pomóc tym, którzy najbardziej jej potrzebują w tych bezprecedensowych czasach. Ponieważ jednak spodziewają się znacznej utraty dochodów, a kilka z ich działań fundraisingowych i wydarzeń zostanie odwołanych, utworzyli Fundusz Pomocy.

Hair & Beauty Charity pilnie potrzebuje pomocy, aby zgromadzić znaczne fundusze, które pozwolą im wspierać profesjonalistów z branży fryzjerskiej i kosmetycznej, którzy stoją w obliczu nagłych trudności. Celem organizacji charytatywnej jest zebranie co najmniej 20.000 funtów, aby wesprzeć tych, którzy doświadczają ubóstwa i trudności. The Hair & Beauty Charity została założona, aby wspierać profesjonalistów z branży fryzjerskiej i kosmetycznej, którzy zostali dotknięci chorobą, niepełnosprawnością, żałobą lub trudnościami finansowymi. Z ponad 300 wnioskodawcami proszącymi o pomoc każdego roku i wzrostem liczby wniosków w czasie obecnego kryzysu, organizacja charytatywna zależy od wsparcia branży, aby umożliwić pomoc tym, którzy potrzebują jej najbardziej.

"Jesteśmy w bezprecedensowych czasach, a społeczność fryzjerów, kosmetyczek i barberów cierpi ogromnie. Chociaż rząd ogłosił wsparcie dla firm i osób samozatrudnionych, nadal istnieje duża część naszej branży, którzy mogą nie być w stanie uzyskać wsparcia rządowego, więc będą potrzebować pomocy od organizacji charytatywnej. Naprawdę potrzebujemy, aby wszyscy stanęli za tą kampanią, podzielili się wiadomością i przekazali, co mogą - nie ważne jak mało, każdy 1 funt zrobi różnicę dla kogoś w tym wyjątkowym czasie, w którym się znajdujemy. Jesteśmy w tym razem i mam nadzieję, że ludzie mogą wspierać organizację charytatywną w tym czasie", mówi prezes Hair & Beauty Charity, Samantha Grocutt.

Proszę, przekażcie dziś, co możecie. Razem możemy przez to przejść.

Aby przekazać darowiznę, odwiedź stronę: https://www.justgiving.com/campaign/relieffund

www.hairandbeautycharity.org

Ewelina

Redakcja schroniska.org.pl