4 marca 2022 Udostępnij

The Bluebeards Revenge ogłasza nową współpracę z firmą Panasonic

The Bluebeards Revenge i Panasonic nawiązują współpracę w nadchodzącym roku. Cztery projekty partnerskie są już w trakcie realizacji:

W tym roku na targach Salon International, które odbędą się w dniach 5-7 października w Excelu, odwiedzający barbering będą mogli odebrać ekskluzywne torby z upominkami (do wyczerpania zapasów) oraz odwiedzić strefę "wypróbowane i przetestowane" na stoisku Panasonic, aby pobawić się asortymentem The Bluebeards Revenge i wypróbować najwyższej jakości maszynki Panasonic.

Zespół ambasadorów Bluebeards Revenge zostanie również wyposażony w pełen zestaw profesjonalnych maszynek do strzyżenia Panasonic. O swoim nowym sprzęcie ambasador Bluebeards Callum Marks powiedział: "Nie mogę wyjść z podziwu, jak potężne są te maszynki do strzyżenia. Z taką łatwością usuwają zbędne kilogramy i są fantastyczne w strzyżeniu nad grzebieniem. Cała ta moc w parze maszynek do strzyżenia, które są cichsze niż mysz - to robi wrażenie! Kiedy połączysz tę moc z wysokiej jakości produktami do stylizacji Bluebeards, wszystko jest możliwe. Jestem podekscytowany, że mogę być częścią tej współpracy w miarę jej rozwoju i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co będzie dalej."

Uważaj na ogłoszenia na portalach społecznościowych, ponieważ The Bluebeards Revenge i Panasonic będą również uruchamiać wspólny konkurs jeszcze w tym miesiącu, aby dać fryzjerom szansę na wygranie zestawów nagród, w tym klipsów Panasonic i produktów Bluebeards o wartości 150 funtów!

Następnie marki są na etapie planowania stworzenia wspólnego Look Book'a, który doskonale podkreśli wysokie standardy barberingu, w które wierzą obie marki.

Na temat tego nowego partnerstwa Bradley Wicks, szef marketingu i komunikacji The Bluebeards Revenge, powiedział: "Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy współpracować z tak innowacyjną i znaną na całym świecie marką jak Panasonic. Podobnie jak my, Panasonic jest zaangażowany w dostarczanie fryzjerom i profesjonalnym stylistom najwyższej jakości narzędzi, które pozwalają im przekraczać granice ich kreatywności. Nasz zespół nie może się już doczekać, aby zagłębić się w tę współpracę i wszyscy jesteśmy bardzo podekscytowani jej rozwojem."

Aby uzyskać więcej informacji, śledź @thebluebeards i @panasonicprogrooming na Instagramie!

-

-

Justyna

Redakcja schroniska.org.pl