1 stycznia 2022 Udostępnij

Fryzjerzy przewidują, że ten trend w męskich włosach dzięki lockdown...

Jeśli chodzi o trendy w męskich fryzurach, spodziewajcie się dłuższych bród i włosów, ponieważ mężczyźni będą korzystać z dłuższych fryzur wyhodowanych przez lockdown, donosi Murdock of London.

Londyńscy fryzjerzy Murdock Barbers of London przewidują zmianę w trendach męskich fryzur, ponieważ lockdown inspiruje mężczyzn do eksperymentowania z dłuższymi fryzurami, które wyhodowali w ciągu ostatniego roku, a wielu z nich chce zachować dodatkową długość, którą wyhodowali.

Od czasu ponownego otwarcia drzwi 12 kwietnia, barbershop zauważył zmianę w podejściu do dłuższych włosów i stylów zarostu, z wieloma klientami pytającymi o to, jak mogą utrzymać, a nie pozbyć się, swoich wyhodowanych fryzur.

Katherine LeBlanc, główny fryzjer w Murdock Soho powiedziała: "Przez cały czas trwania blokady wielu mężczyzn kontynuowało zapuszczanie włosów i brody i jest to idealny czas dla ludzi, aby wypróbować nowe style, których wcześniej by nie próbowali. Przewiduję, że dłuższe włosy i dłuższe brody będą się utrzymywać, ponieważ coraz więcej mężczyzn decyduje się na bardziej naturalny, niewymagający pielęgnacji wygląd. Co jest naprawdę ważne, to aby nie pozwolić sobie na rezygnację z dłuższych fryzur - Twój fryzjer wciąż ma tu do odegrania bardzo ważną rolę."

Marka pielęgnacyjna zaoferowała porady, jak w pełni wykorzystać odrośnięte fryzury, zapewniając, że luźny wygląd jest nadal odpowiedni do pracy i okazji towarzyskich teraz, gdy świat się otwiera.

Joe Pomper, główny fryzjer w Covent Garden/Soho: "Bez wątpienia pojawi się wiele dłuższych fryzur i myślę, że wiele osób będzie gotowych na dłuższą fryzurę. Myślę, że najbardziej popularne będą prośby o bardziej schludne plecy i boki z dłuższymi włosami na górze, ponieważ niechlujne włosy nad uszami i przy dekoltach są tym, co najbardziej denerwuje ludzi, zwłaszcza jeśli minęły miesiące bez podcięcia."

Ci, którzy pragną ogarnąć swoje pukle, szukają inspiracji u niektórych długowłosych celebrytów - Adam Driver, Christian Bale i Joe Wicks są najczęściej wymieniani przez klientów chcących wypróbować nową fryzurę.

Poza wizytami u fryzjera w celu utrzymania nowej fryzury, Murdock Barbers of London zaleca stosowanie domowych zabiegów, aby utrzymać świeży wygląd włosów pomiędzy wizytami. Mężczyźni, którzy chcą zapuścić dłuższą brodę, mogą skorzystać z kremu nawilżającego do brody, który poprawi kondycję włosów i skóry pod nimi, zapewniając odpowiednie nawilżenie wrażliwego obszaru. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które dopiero rozpoczynają proces zapuszczania brody, ponieważ krem nawilżający złagodzi wszelkie podrażnienia i zaczerwienienia.

Osobom, które przechodzą na dłuższą fryzurę, Murdock radzi, aby zachować prostotę i nie używać zbyt wielu produktów. Spray z solą morską sprawdzi się w przypadku niemal każdej fryzury, zwiększając jej teksturę i objętość do nowych poziomów, pomagając uzyskać niewymagający wysiłku, teksturowany wygląd, który pasuje do dłuższych fryzur.

Czy zauważyłaś w swoim sklepie trend na dłuższe fryzury? Czy może ludzie rozpaczliwie chcą powrócić do fryzur typu "crops", skin fades i krótszych stylizacji?

Czytaj dalej

Którzy londyńscy fryzjerzy badają ciśnienie krwi w ramach nowej kampanii zdrowotnej?

Jonathan Fisher mianowany nowym ambasadorem Gamma+ UK

Gumtree UK daje impuls do rozwoju małym firmom dzięki nowemu konkursowi

Oliwia

Redakcja schroniska.org.pl