22 grudnia 2021 Udostępnij

Dark Stag ogłasza swoich pierwszych ambasadorów

Barber firma narzędzi Dark Stag są dumni przedstawiając barberów Bridey Jo i AJ Rapture jako ich pierwszych ambasadorów.

Brytyjski producent narzędzi barber robią nacisk na oferowanie barberów doskonałych usług online, aby uzupełnić ich uznanego sprzętu. Ich strategia rozpoczyna się w tym miesiącu, wraz z przyjęciem na pokład dwóch oficjalnych ambasadorów, którzy będą przewodzić ekspansji firmy w sieci.

Bridey i AJ, których prace pojawiały się w prestiżowych publikacjach branży barberskiej i fryzjerskiej, naprawdę odzwierciedlają nowoczesne oblicze barberingu.

Na powitanie pary do rodziny Dark Stag, założyciel Andy Wiseman powiedział: "Jesteśmy bardzo podekscytowani, aby ogłosić i rozpocząć pracę z naszymi ambasadorami Dark Stag UK AJ Rapture i Bridey Jo. Te dwa wielkie talenty barberingu są odpowiedzialne za kilka imponujących prac i nie możemy się doczekać, aby podzielić się tym, co robimy razem w przyszłości!"

Poznaj Bridey Jo i AJ

Bridey prowadzi swój własny sklep Bridey Jo Barbers, który znajduje się w Wombourne, Wolverhampton. Na wieść o swojej nominacji powiedziała: "Trzymałam to po cichu od jakiegoś czasu... JESTEM TAK ZWARIOWANA, aby ogłosić, że jestem oficjalnie częścią pasjonującego zespołu Dark Stag! Używam ich narzędzi od kiedy po raz pierwszy zacząłem barbering i nie patrzyłem wstecz od tego czasu, więc jest to ogromny zaszczyt pracować z tak rozwijającą się i godną zaufania marką. Cieszę się, że razem uwolnimy więcej kreatywnego potencjału!".

AJ prowadzi niezwykły zespół w Hayes' Rapture Barbers i napisał na swojej stronie na Instagramie o ogłoszeniu: "Jestem absolutnie ekstatyczny, aby być częścią tej niesamowitej marki, będąc już fanem i użytkownikiem ich narzędzi przez jakiś czas ze względu na ich niezaprzeczalną jakość! Dark Stag ma integralność i trzyma się dziedzictwa narzędzi barberskich z wizją rozwoju i ewolucji wraz z barberami i nowoczesnym barberingiem. Jestem zaszczycony, że zostałem przez nich doceniony i jestem niezwykle dumny, że mogę być ich ambasadorem!"

MB życzy zarówno AJ jak i Bridey gratulacji z okazji ich nominacji.

Czytaj dalej

Andis ogłasza nowego międzynarodowego kierownika zespołu artystycznego

Brytyjska Rada Urody rozpoczyna kampanię "Oh hello beauty".

Który fryzjer ma nową serię na YouTube?

Justyna

Redakcja schroniska.org.pl