12 lipca 2022 Udostępnij

Zalety dziennika internetowego dla lekarzy domowych

  1. Strona główna
  2. Blog AgendaPro Health
  3. Zalety dziennika internetowego dla lekarzy ...

Niektóre rodzaje chorób lub rutynowe badania kontrolne mogą wymagać opieki medycznej w domu, gdzie istotne jest utrzymywanie kontaktu z lekarzem domowym, który poprzez wizyty monitoruje przebieg choroby i leczenia. Z tego powodu lekarz domowy potrzebuje precyzyjnego systemu organizacyjnego, który w uporządkowany sposób gromadzi informacje o każdym pacjencie.

Dziennik internetowy jest doskonałym narzędziem do tego celu. Pełni taką samą funkcję jak tradycyjna agenda, ale można nią manipulować za pośrednictwem komputera lub telefonu komórkowego, a ponieważ można ją podłączyć do internetu, pozwoli na natychmiastowy dostęp do najszybszej trasy do domu pacjenta. Posiada również możliwość wysyłania przypomnień o wizytach bezpośrednio do pacjentów oraz na telefon komórkowy.

Krótko mówiąc, dziennik internetowy przynosi korzyści Tobie jako lekarzowi domowemu, w takich aspektach jak:

  • Zapisywanie kart pacjentów, które można wydrukować i obserwować przebieg kliniczny.
  • Pacjenci mogą umawiać się na wizyty za pośrednictwem swoich telefonów komórkowych, wchodząc na stronę internetową dziennika i wybierając dzień i godzinę, która im najbardziej odpowiada. W rezultacie proces umawiania spotkań jest zautomatyzowany, co oszczędza Ci konieczności ciągłego odbierania telefonów.
  • Dostęp do kalendarza online można uzyskać w każdej chwili, z telefonu komórkowego lub laptopa.
  • Masz przypomnienie o wizycie, które może natychmiast pokazać informacje o pacjencie, powód wizyty i najwłaściwszą drogę do domu.

Posiadanie dziennika online pozwoli Ci skupić się na innych czynnościach, zautomatyzuje przyjmowanie wizyt i ułatwi Twoim pacjentom doświadczenie. Pozwoli Ci również na dostęp do dokumentacji medycznej, informacji i adresów Twoich klientów w każdej chwili, z wygodnego telefonu komórkowego. Aby skorzystać z tych korzyści, można wynająć usługi spersonalizowanego dziennika internetowego, co niewątpliwie poprawi doświadczenie pacjenta.

Oliwia

Redakcja schroniska.org.pl