2 grudnia 2021 Udostępnij

Zwycięzcy American Crew Global All-Star Challenge ogłoszeni

American Crew ogłosiła, żeSerena Hussain Hill z Wielkiej Brytanii i Ciara Madden z Irlandii zostały globalnymi zwyciężczyniami American Crew All Star Challenge 2021! Obie wygrały szereg nagród, w tym nagrodę pieniężną w wysokości 5 000 dolarów oraz opłaconą wycieczkę do Barcelony w Hiszpanii, gdzie wezmą udział w redakcyjnej sesji zdjęciowej wyreżyserowanej i wykonanej przez założyciela American Crew i znanego fotografa Davida Raccuglia.

Serena i Ciara są jednymi z pięciu Global Champions, którzy zostali wybrani jako zwycięzcy w swoim kraju przez panel sędziowski w danym kraju, zanim zostali przedstawieni Globalnemu Komitetowi All-Star Challenge. Komitet podjął decyzję po dokładnym rozważeniu następujących kryteriów oceny:

  • Barbering: opanowanie umiejętności strzyżenia, cieniowania i golenia
  • Wysoka tekstura: zdolność do prezentowania umiejętności technicznych, kształtu i kontroli podczas pracy z włosami o wysokiej teksturze
  • Długość: doskonałość w strzyżeniu i stylizacji włosów z długością przy zachowaniu męskiego charakteru.
  • Retro: umiejętność odtworzenia klasycznego cięcia z przeszłości, z techniczną doskonałością w strzyżeniu i stylizacji
  • Trend: umiejętność bycia kreatywnym i wybiegania w przyszłość poprzez tworzenie kształtu lub stylu, który może stać się trendem.

W skład Globalnego Komitetu All-Star Challenge wchodzą David Raccuglia, założyciel American Crew, Paul Wilson, dyrektor artystyczny American Crew® Global; Phoenix Thomson, globalny menedżer ds. edukacji American Crew oraz były zwycięzca All-Star Challenge 2020, Luke Munn. Z tysięcy niesamowitych zgłoszeń od utalentowanych fryzjerów i stylistów z całego świata, te pięć stylizacji wyróżniło się na tle prestiżowego panelu sędziowskiego i zostało uznanych za wiodące talenty w branży:

  • André Luís de Jesus, Brazylia: wysoka, długa, płaska fryzura o solidnym kształcie, dodająca siły i intensywności dzięki pomadzie American Crew.
  • Attila Can, Niemcy: teksturowany top z czystymi bokami i konturami, który pokazuje wszechstronność dwóch kontrastujących ze sobą stylów American Crew - eleganckiego i klasycznego, zmieszanego z teksturowanym i buntowniczym.
  • Ciara Madden, Irlandia: nowoczesne spojrzenie na współczesny męski styl smart-casual, nadając nowe znaczenie klasycznej fryzurze z grzywką w kształcie trójkąta quiff, przy użyciu pudru American Crew Boost Powder i pasty definiującej.
  • Christian Ríos Torres, Hiszpania: czysty i elegancki styl, który przekracza granice dzięki dramatycznej górze i jasnej monochromatycznej garderobie i stylowi.
  • Serena Hussain Hill, Wielka Brytania: fryzura inspirowana latami 70-tymi, z miękkimi spiralnymi lokami i wyczuwalnym efektem "live-in", aby odtworzyć uosobienie wyjątkowego, nowoczesnego stylu glam rockowego, z zachowaniem naturalnej tekstury.

Pięciu globalnych zwycięzców otrzyma szereg nagród, w tym nagrodę pieniężną w wysokości 5 000 dolarów oraz opłaconą wycieczkę do Barcelony w Hiszpanii, gdzie wezmą udział w redakcyjnej sesji zdjęciowej, wyreżyserowanej i wykonanej przez założyciela American Crew i znanego fotografa Davida Raccuglia.

Ewelina

Redakcja schroniska.org.pl