14 stycznia 2022 Udostępnij

Jak utrzymać czystość i jednocześnie pozostać ekologicznym

Przez ostatnie kilka miesięcy salony fryzjerskie w całej Wielkiej Brytanii dostosowywały się do "nowej normy", która oznacza zaawansowane środki higieny i obowiązkowe PPE. Stały się one niezbędne dla bezpieczeństwa i wygląda na to, że pozostaną w najbliższym czasie, więc czy zastanawiałeś się nad rozwiązaniami, które zminimalizują odpady?

Zrównoważone produkty higieniczneTeraz

jest doskonały czas, aby przeanalizować krótkoterminowe środki, które wprowadziłeś i zastanowić się, jak możesz zmniejszyć odpady w dłuższej

perspektywie.

Poniższy artykuł pokazuje, w jaki sposób można przestrzegać zasad, a jednocześnie mieć na uwadze ilość wytwarzanych przez siebie odpadów. Pamiętaj, że utrzymywanie dobrych standardów higieny nie oznacza, że wszystko musi być jednorazowe!

Higiena osobistaMaski

i osłony twarzy są na razie niezbędne. Zamiast używać masek jednorazowych, zainwestuj w kilka, które można prać i używać ponownie. Używanie markowych masek jest świetnym pomysłem na ekspozycję i stworzenie jednolitego wyglądu sklepu. Zamiast decydować się na rękawiczki, które trzeba wyrzucać po każdym kliencie (to dużo rękawiczek!), upewnij się, że dokładnie je zdezynfekujesz za pomocą antybakteryjnego żelu do rąk Wahl.

"Zamiast używać rękawiczek, uważamy, że regularne mycie rąk i środki odkażające są bezpieczniejsze i bardziej praktyczne", wyjaśnia Joth Davies, właściciel Savills Barbers i członek zespołu edukacyjno-artystycznego Wahl.

Sekcja i krzesłaWszystkie

powierzchnie powinny być odkażone po kliencie

.

Wycieranie powierzchni może wydawać się najłatwiejszą opcją, aby zrobić to szybko, jednak możesz zdecydować się na zabijający bakterie spray do powierzchni, taki jak Wahl Hygienic Spray, który jest szybkoschnący i zabija do 99,99% bakterii.

Narzędzia i sprzętTwoje

narzędzia mogą być czyszczone szybko i dokładnie między klientami za pomocą Wahl Hygienic Spray i Blade Ice, ponownie nie ma potrzeby stosowania chusteczek.

"Użycie Hygiene Spray na ostrzach przed każdym użyciem gwarantuje poziom higieny wszystkim Twoim klientom. Po prostu spryskaj i pozostaw na 15 minut, aby zabić bakterie i wirusy" - mówi Sam Campagna, Alternative Barbering Co i Wahl Education and Artistic Team Member.

Aby uniknąć używania jednorazowych czepków, kup kilka dobrej jakości czepków, które pierzesz w wysokiej temperaturze z dobrym detergentem - to wystarczy, aby pomóc zabić bakterie i wirusy.

"Daliśmy naszym klientom opcję jednorazowej lub świeżo wypranej peleryny, większość klientów wybiera wypraną pelerynę" - dodaje Rick Roberts, właściciel salonu Rick Roberts i członek zespołu Wahl Style. "Są one wygodniejsze dla klienta i pomagają nam zapewnić doświadczenie, którego chcemy dla naszych klientów. "

Nie zapomnij! Teraz, gdy już wykonałeś ciężką pracę, aby przestrzegać wytycznych i wprowadzić pozytywne zmiany, upewnij się, że poinformujesz o tym swoich klientów!

Więcej informacji na stronie wahl.co.uk.

To jest post sponsorowany we współpracy z firmą Wahl.

Oliwia

Redakcja schroniska.org.pl