8 grudnia 2021 Udostępnij

Nagrody Collective Pride Awards mają na celu uhonorowanie pracy społecznej

Nagrody Collective Pride Awards przyznawane przez Lions Barber Collective mają na celu nagrodzenie profesjonalistów z branży kosmetycznej, fryzjerskiej i barberskiej, którzy robią niesamowite rzeczy dla swoich lokalnych społeczności.

Nagroda Collective Pride Awards, przyznawana przez Lions Barber Collective, ma na celu wyróżnienie profesjonalistów z branży kosmetycznej, fryzjerskiej i barberskiej, którzy robią więcej niż tylko to, co najlepsze dla innych i swoich lokalnych społeczności, uznając, że branża ta oferuje znacznie więcej niż tylko zabiegi pielęgnacyjne.

Zainicjowane przez organizację charytatywną Lions Barber Collective, zajmującą się ochroną zdrowia psychicznego i zapobieganiem samobójstwom, zupełnie nowe nagrody będą uznawać ciężką pracę niewyróżniających się bohaterów branży fryzjerskiej i kosmetycznej (pojedynczych osób i zespołów) w ośmiu kategoriach - tych, którzy nie tylko świadczą wyjątkowe usługi każdego dnia, ale także idą o krok dalej, aby pomóc innym w potrzebie, rzeczywiście zmieniając czyjeś życie.

"Po stracie nagradzanego barbera, ambasadora LBC i przyjaciela Sama Walla, który w zeszłym roku popełnił samobójstwo, chciałem zrobić coś, co sprawi, że jego imię pozostanie żywe - uczcić tych, którzy naprawdę dbają o swoich klientów i społeczności, w których funkcjonują, jak również tych, którzy wykraczają poza to, co możliwe, aby zmienić branżę" - powiedział Tom Chapman, założyciel The Lions Barber Collective, w rozmowie z Professional Beauty Group (firmą macierzystą MB), która jest oficjalnym partnerem medialnym nagród.

Strona internetowa Collective Pride Awards rusza dzisiaj (1 czerwca), gdzie można się zarejestrować, aby uzyskać więcej informacji.

Do konkursu można zgłaszać się w 8 kategoriach, w których startują profesjonaliści z branży fryzjerskiej, kosmetycznej i barberskiej:

 • Nagroda Beyond Business Award - przyznawana dla salonu fryzjerskiego, salonu pielęgnacji paznokci lub salonu fryzjerskiego i kosmetycznego, w którym wysiłek wykracza poza oczekiwania biznesowe, a zespół robi znacznie więcej niż konkurencja. Aby wziąć udział w tej kategorii, zespół przyznający nagrody chce wiedzieć, co sprawia, że Twoja firma jest tak wyjątkowa. Na przykład, może Twój zespół zebrał fundusze na cele dobroczynne lub stworzył inicjatywę mającą na celu wspieranie konkretnych działań na rzecz lokalnej społeczności.

 • Nagroda More Than Award - zbyt długo ludzie mówili: "Jestem tylko fryzjerem" lub "Jestem tylko kosmetyczką". Ta nagroda jest wyrazem uznania dla kreatywnych, bohaterskich i pełnych zrozumienia ludzi, którzy pracują w branży kosmetycznej i fryzjerskiej, udowadniając, że są oni kimś więcej, niż się ludziom wydaje.

 • Against The Odds Awards - nagroda ta przyznawana jest młodej osobie (poniżej 21 roku życia), która obecnie odbywa szkolenie, staż lub pracuje w niepełnym wymiarze godzin w salonie kosmetycznym, fryzjerskim lub barbershopie. Zespół przyznający nagrody chce usłyszeć o wyjątkowej osobie, która w obliczu przeciwności losu, wyzwań lub trudności, ma determinację, zapał i hart ducha, aby dać z siebie 100 procent w swojej pracy w celu osiągnięcia sukcesu.

 • My Saviour Award - nagroda ta będzie przyznawana fryzjerowi, barberowi lub kosmetyczce, którego klient uważa za swojego "wybawcę"; kogoś, kto pomógł mu i dał mu wsparcie w trudnym okresie jego życia. Osoba ta będzie nominowana przez swojego klienta, a nie przez kolegów z pracy.
  Specjalne nagrody uznaniowe
  - Istnieją trzy kategorie w tej sekcji:
 • Nagroda za Całokształt Osiągnięć - przyznawana jest osobie, która wyróżnia się wyjątkowym patronatem dla organizacji charytatywnej i która w ciągu ostatnich 12 miesięcy niestrudzenie przekraczała granice, aby pomagać i wspierać innych.
 • Nagroda WyjątkowegoWychowawcy - przyznawana jest wychowawcy, który wykracza poza program nauczania, sprawiając, że uczniowie czują się doceniani, uznawani i wspierając ich bezwarunkowo przez cały okres studiów.
 • Wyjątkowe Kolegium - przyznawana jest za kolegium, które wykazało się nieporównywalnym wsparciem dla swoich studentów w ciągu ostatnich 12 miesięcy i w pełni utrzymało etos Lions Barber Collective.

 • Nagroda Sam Wall Unsung Hero Award - klejnot w koronie nagrody. Osoba może być nominowana do tej nagrody za prawdziwie wybitne wysiłki na rzecz pomocy innym, wykraczające poza zakres obowiązków w branży fryzjerskiej, kosmetycznej i barberskiej - lub w swojej społeczności.


Jeśli masz przyjaciela, członka rodziny, kolegę lub po prostu wiesz o czyimś nadzwyczajnym wysiłku - to organizacja charytatywna chce, abyś go nominował. Osiągnięcia tej osoby muszą mieć znaczący wpływ na branżę lub jej społeczność.

Zgłoszenia do każdej kategorii zostaną otwarte 1 lipca 2021 roku. Każda nominacja zostanie jednakowo rozpatrzona przez komisję złożoną z wyspecjalizowanych sędziów.

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na wspaniałej uroczystości w Barber-Surgeons' Hall w Londynie 17 stycznia 2022 roku.

Ewelina

Redakcja schroniska.org.pl